Synopse / Synopsis - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Synopse / Synopsis

Modely / Models > Astro Racers
 
 
JEFF:
"Zdravím, Jsem JEFFERSON  MALICK , se mnou je zde KATARINA SAROYAN a oba jsme velice rádi, že jste se se svou holovizí připojili k Real HV 001. Jak bylo řečeno již dříve, přípravy na start dalšího interplanetárního závodu ASTRO RACERS vrcholí. Kat?"
KAT: "Ano Jeffe přesně tak , obří startovací rampa na havajských ostrovech pomalu ožívá a začíná se plnit jak diváky, tak závodními teamy a jejich piloty. Mimochodem, je to další lidské dílo pozorovatelné z vesmíru. Pro úplnost má rampa přes 1.5km na délku a pojme přesně 1000 závodníků a 30.000 diváků. Pro ty z vás, co jste synopticky připojeni na náš kanál tu máme ostrý obraz v plném přirozeném prostorovém vjemu. Naše "oko" bude vše sledovat a bude vždy v centru dění, takže o nic nepřijdete…Jeffe?"
JEFF: "Správně Kat. Podíváme se do zázemí jednotlivých teamů , pohovoříme s piloty a vůbec nasajeme tu předstartovní atmosféru. Kat, možná by se slušelo pro ty později narozené poodhalit historii Astro Racers."
KAT: "Máš pravdu Jeffe.


Po několika válečných konfliktech , kdy se lidstvo málem celé vyhladilo přišel převratný objev. Firma Dunahill vyvinula antigravitační jednotku. Zabudována třeba do letounu způsobí, že se nezřítí,  i když mu totálně selžou motory.  Ano tato technologie se nachází ve většině lidstvem používaných věcí. Cestování , přeprava nákladu, stavby. To vše rázem přestalo být problémem , nebo zátěží prostředí a stalo se něčím zcela běžným jako je dýchání. Odpadlo budování takzvaných dopravních cest , přestali jsme být připoutaní k zemi a naplno začal průzkum vesmíru.
Války mezi státy nahradily hry. Ano správně, dnešní závody Astro Racers. Tento milník se připisuje také z velké části náhodě. Před 77 lety dopadly na zemi na africký kontinent trosky neznámé kosmické lodě. po posádce, ať už to byl kdokoliv nezůstalo nic. Přesto se jeden cenný náklad zachoval. Palubní počítač oslovující sebe sama jako ERA. Po té, co byla loď poškozena meteorickým rojem nastavila ERA kurz k zemi a řízeně havarovala. Proto se několik kusů lodě zachovalo v celkem dobrém stavu. Po sbližování se s lidstvem které trvalo 12 let vydala ERA všechna svá tajemství a znalosti nasbírané v průběhu letu vesmírem. Na základě těchto poznatků jsme usoudili, že nemá cenu řešit konflikty silou ale soutěží. Veškerý zbylý potenciál lidstva byl pak vržen na průzkum a těžbu v okolních soustavách. Navíc je země jen jedním malým modrým bodem v už tak rozsáhlém vesmíru.
ERA byla uznána živou bytostí a rok na to se zúčastnila prvních závodů Astro Racers v dějinách. Přesto že jí byl nabídnut nový domov, zůstává ERA převážnou částí své bytosti v troskách havarované, teď již přestavované, lodě na okraji sahary. Má tam vše, co potřebuje. Z lodi se zachovaly převážně továrny , tak pro ni není problém si postavit vlastní Astro Racer plavidlo. Z její produkce můžete znát například Mecha s označením D9.Abych to shrnula, tak objev antigravitační jednotky,  poznatky o vesmíru vydané entitou z cizí kosmické lodě a chuť lidstva objevovat prostor kolem sebe, nastartovaly závodní podnik jak jej známe dnes. Mega závod ve kterém soutěží teamy za celé státy, korporace ale i jednotlivci. Závod, který se táhne koncem jednoho z ramen galaxie mléčné dráhy. Závod o nerostné suroviny , životní prostor a přírodní objevy sluneční soustavy a přilehlých systémů."
JEFF: "To bylo vyčerpávající Kat."
KAT:
"Díky Jeffe."
JEFF:
"A nyní už dostávám zprávu, že první magnetický zámek na rampě zapadl, což znamená jediné. První závodní team obsadil svůj stájový box."
KAT:
 "Je to tak Jeffe, Rival Team se startovním číslem 2 právě aktivoval svou zónu.

Jak se plní startovní pole , můžete náhlédnout ZDE.

 
 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky