72 - Icarius - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

72 - Icarius

Astro Racer - 72 Icarius

Přilétá další Astro Racer, tentokráte nazvaný Icarius. Výyšel v ABC 6/2014. Pokud vám v časopisu uletěl, tak je zde zdarma ke stažení včetně druhé lodě s číslem 73.

Medailonek

ASTRO RACER číslo 72. -  Tento letoun je postaven ze zbytků mezihvězdné rakety, konkrétně z velícího modulu s hibernační kójí. Ta byla nahrazena palivovými články a spojovací průchod pak ústím hlavní trysky. Výsledný Astro Racer byl pak osazen přistávací technikou firmy Gear a vybaven EEV modulem, jelikož původní velící modul nic takového neměl. Zrekonstruovány do podoby závodního stroje byly dva moduly ze tří zachráněných. Stroj s číslem 72 řídí veterán mezihvězdných letů, američan  George Taylor.


Slovo autora

Jak už bystřejší z vás poznali, Astro Racer byl silně inspirován jednou ikonickou lodí z jednoho nezapomenutelného filmu. Nebudu vás déle napínat, Jedná se o mezihvězdou loď Icarus a film..Planeta opic (Planet of the Apes 1968). Design lodě je tak unikátní, že film je díky němu nadčasová záležitost. Pokud jste neviděli, tak doporučuji shlédnout.

Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 72-Icarius
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 085kb

Model obsahuje: 10 značených dílů
Obtížnost:

Tvarované veskrze jednoduché díly.
Doporučeno natvarovat přes hranu oblé díly.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2
Podlepovat čtvrtkou gramáže 200g/m2

Lodě stejného "střihu"

73. Icarius Mk.2
.

 
 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky