86 - Legendary Wings - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

86 - Legendary Wings

Astro Racer - 86 Legendary Wings

(Vánoce 2018) Další Astro Racer je tak trochu nostalgie. No trochu víc. Letoun vychází z hlavní postavy jedné arkádové hry....jaké?...mrkněte do medailonku.

 
Medailonek

ASTRO RACER číslo 86. -  Na tomto postu je leton vskutku nevšední konstrukce. Křídla měnící tvar na středové konzoli s excentricky umístěným Fermiho sáním. Loď s názvem Angel One pilotuje dvacetiletá  Michelle Heart.
Slovo autora
Pokud vás nezarazil tvar, ani barva letounu, mohl vám napovědět jeho název. Legendary Wings. Ano, máme tu další reminiscenci na arkádovu (automatovou)  hru stejného názvu. Capcom® vydal roku 1986 Arkádový automat s dvojící andělů s bouchačkama letící mechanizovaným světem. Celkem všední vertikální střílečka měla celkem originální nápad prolínání světů, kdy vás mohlo něco spolknout a plnili jste vedlejší úkol (Ten byl nepovinný).
Co konkrétně mě utkvělo z celé arkádovky v paměti byla hudba...neskutečná hudba....ta mě inspirovala k sestrojení slepovačky. Ikdyž hledání pravého tvaru trvalo 6 Let.
Od prvních návrhů..


...až po finální tvar, který, jak už to tak bývá přišel úplně nečekaně před měsícem v jedné malé lehké čmáranici  (10/2018)Legendary wings (Legendary Soldiers)

Aby jste si mohli představit, co mě inspirovalo, tak tady Capcom-áckej soundtrack..a něco ze hry samotné..Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 86-Legendary Wings
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 202kb

Model obsahuje: 12 značených dílů
Obtížnost:

Tvarované díly. Díly nasouvané na sebe.
Doporučeno držet se návodu a kreseb.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2
Podlepovat čtvrtkou gramáže 200g/m2

 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky