22 - Lambo II - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

22 - Lambo II

Astro Racer - 22 Lambo II

A máme tady dalšího Astro Racera Tentokrát je to Lambogiaro druhé generace, skráceně Lambo 2. (vznikla i jednička, ale o tom až v medailonku). Opět, pokud jste slepovačku nestihli v ABC 15/2012 , tady je zdarma ke stažení a tisku.

Medailonek

ASTRO RACER číslo 22. -  Robert MC´Ready. 52 let, švícarský podnikatel žijící v Dánsku, inovátor a nadšený závodník. Toto bude jeho první zkušenost v Astro Racers. Jeho stroj je upravený sportovní letoun firmy Lambogiaro. Pod dohledem odborníků z továrny kde se tyto exkluzivní stroje vyrábí byl stroj notně odlehčen, vyladěn a instalován EEV systém. Takže vnější karoserie může hodně klamat a nevypovídá nic o útrobách letounu. Můžeme se dočkat pořádného překvapení.


Slovo autora


Lambogiaro
je fakticky první Astro Racer. Tato kreace byla prvním astro závoďákem nabídnutým časopisu ABC. Dodělal jsem ho někdy v roce 2011 a dalšího půl roku byl osamocen. Koncept vesmírných závodů se ábíčku zalíbil a brzo vzniklo několik dalších lodí. V prvním rozkresu bylo několik jednoduchých modelů, mezi nimiž máte Lambo 2.....ale i Lambo 1.

LAMBO 1 alias LAMBO RS

Ano je to tak, existuje i první verze (podle ohlasů) úspěšného letounu. zatím je rozpracovaná do 3d modelu a pokud bude zájem tak letoun s číslem 08 Lambogiaro RS spatří světlo světa. (podzim 2012)

Astro Racer Lambogiaro
je samzřejmě ekvivalentem pro vozy Lamborghini. Lambo II je inspirováno modelem Murciealgo a Lambo RS modelem Gallardo.Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 22 - Lambo 2
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 950kb

Model obsahuje: 14 + 1 značených dílů
Obtížnost:

Málo menších dílů. Vcelku jednoduchý model.
Doporučeno držet se návodu a kreseb.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2
Podlepovat čtvrtkou gramáže 200g/m2

 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky