52 - Bubbler - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

52 - Bubbler

Astro Racer - 52 Bubbler

Další Astro Racer  - Bubbler je jeden z těch složitějších na lepení, protože obsahuje opravdu spoustu zaoblených i kulatých dílů. Proto těch, trochu drastických, 3 a půl hvězdičky. Pokud jste slepovačku nestihli v ABC19/2014 , tady je o5 zdarma ke stažení a tisku.

Medailonek

ASTRO RACER číslo 52. - Je obsazen skupinou Coregion a jejich seriově vyráběným hlídkovacím letounem jménem Bubbler. Loď má výborné manévrovací schopnosti , je lehká, kompaktní, a poháněná dvojící hybridních motorů Coregion – A7FSE vyladěných pro závody z komerčních A7F. S drakem letounu se neprováděly žádné úpravy a stroj nastupuje do závodu jen s minimem vylepšení od civilní verze. Samozřejmě v kokpitu nesedí běžný řidič, ale testovací pilotka, 31 letá argentinka  Bethany Oax .
Slovo autora


U tohoto letounu je inspirace celkem jasná. Předlohou byla Bubble ship Daniela Simona z filmu Oblivion (2013). Na to , jak se mě líbila technika a celková atmosféra, o to víc film ztrácí v ději a scénáři. Každopádně Bubble ship , koncepčně vycházející z vážky, je nádherně vydesignovaný kus hardware, že její překlopení do Astro Raceru proběhla celkem hladce. Snad jen ten bublinový kokpit alá helikoptéra Bell z *M*A*S*H*e jsem nahradil, pro mě příjemnějším, aerodynamickým čumákem.
Podvozek je taky"drobně" pozměněn.


Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 52-Bubbler
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 324kb

Model obsahuje: 18 značených dílů
Obtížnost:

Mnoho tvarovaných dílů s oblými hranami.
Doporučeno držet se návodu a kreseb.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2

 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky