89 - GameBoy craft - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

89 - GameBoy craft

Modely / Models > Astro Racers > 1-100 > 81-90
Astro Racer - 89 GameBoy craft

Další Astro Racer nebude žádná komerční záležitost, nýbrž trocha nostalgie. Letoun reprezentuje chvíle, kdy jsem hrál všechny ty úžsaný hry na tu dobu namakaný konzoli od Nintenda®. Ano je řeč o Game Boyi :). Už od roku 1989 kdy konzole vyšla jsem ji strašně chtěl. Zadostiučinění se mě dostalo o dva roky později. Tetris, Nemesis II, Gargoyle´s Quest, Bionic Comando,Castlevania Adventure, Metroid II a nesmím zapomenout na Super Mario Land, to jsou všechny ty tehdejší pecky, který jsem propařil...No a mnohé další. Tak jsem si řekl, proč to nějak nevložit do letoun Astro závodů. A tak vzniknul GameBoy craft. Loď reprezentující doby dávno minulé, kdy nastupovali portable konzole. A číslo , co loď dostala?...samozžejmě poslední dvojčíslí roku vydání ..19 89.

 
Medailonek

ASTRO RACER číslo 89. -  Na této příčce je celkem zajímavý stroj.Postavený jako pocta takzvaných "herních konzolí" minulého věku. Jedná se o kapesní konzoli GameBoy firmy Nintendo, která jak víme z kusích informací různých historických pramenů se přeorientovala na výrobu interaktivních palubních systémů kosmických lodí a jejich řízení. Teď už to není Nintendo, ale 9-10-DO Systems. GameBoy Craft (DMG-1), jak je sroj pojmenován, takovou technologii má na palubě, ale z vnějšku si z větší části zachovává původní vzhled konzole. Proto nese i původní název společnosti. Pilotuje jej 23 letý ital Mario Luigi

Slovo autora
Předlohu asi není nutno představovat. Jedná se o první kapesní konzoli GameBoy firmy Nintendo, která spatřila světlo světa v roce 1989. Já jsem jejím hrdým vlastníkem od roku 1992. :)

Konverze z konzole do modelu byla celkem rychlá (2012), ale dodělávka a vydání  bohužel trvala neúnosných 5 let
.(vánoce 2017).

Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 89-Gameboy craft
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 ---kb

Model obsahuje: --- značených dílů
Obtížnost:

Hodně tvarované díly.
Doporučeno držet se návodu a kreseb.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2
Podlepovat čtvrtkou gramáže 200g/m2

 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky