800 - Gott 1 - Alienspapercraft 3

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

800 - Gott 1

 
 
Medailonek

ASTRO RACER číslo 800. -  Toto místo zaujal závodní speciál vyvedený v černé barvě s modrými a zlatými pruhy, s odhalenou hlavní částí s motorovou jednotkou , která je potažená zlatem, stejně jako celý podvozek. Závodní letoun nese jméno po legendárním českém zpěvákovi Karlu Gottovi.Slovo autora

Prvního října 2019 zemřel Karel Gott. Československý zpěvák hlavního proudu  a Megahvězda uplynulých šesti dekád pro čechoslováky, němce, rakušáky, poláky i rusy. Já sám jsem jej bral jako něco stálého, co je tu vždycky s námi. Doposud mě provázel celým mým životem. Ať už v mládí jako hlavní motiv a písnička kresleného seriálu Včelka Mája , nebo v dospělosti jako fenomenální zpěvák cover-verzí známých hitů. Karlovi Bílé Vánoce jsme si každý rok hráli ke štědrovečerní večeři.Považuji ho za takové národní stříbro, vlastence, který naše malé české země proslavil po celém světě. S jeho odchodem se vě mě cosi hnulo a já jsem si najednou řekl, že i já mu vzdám holt....samozřejmě po svém.

Tak jsem vytvořil Astro Racera s číslem 800
, kterého bych rád Mistrovi tímto věnoval a zároveň se sním rozloučil.

Navždy zůstanete v našich srdcích a myslích a váš hlas bude znít navždy v našich uších. Vaše světlo nás bude vést skrze temnotu a váš odkaz nikdy nezmizí.

NEZAPOMENEME !!!
Jan Rükr
Podrobnosti o archivu a modelu

Název: Astro Racer 800-  Gott 1
Formát: PDF - 2listy
Velikost:
1 ***kb

Model obsahuje: 1111 značených dílů
Obtížnost:

Tvarované veskrze jednoduché díly.
Menší díly motoru.
Doporučeno natvarovat přes hranu oblé díly.
Tisk: Doporučeno tisknout na hlazenou čtvrtku gramáže 120~160g/m2
Podlepovat čtvrtkou gramáže 200g/m2

 
 
 
Hledat / Search
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky